З метою запобігання розповсюдження недостовірної інформації щодо роботи Центру надання адміністративних послуг при Бахмутській райдержадміністрації

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» з метою недопущення поширення коронавірусу в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Бахмутського району, Бахмутська райдержадміністрація повідомляє, що Центр надання адміністративних послуг при Бахмутській райдержадміністрації працює в звичайному режимі з урахуванням протиепідемічних засобів та за попереднім записом. Здійснити попередній запис та отримати детальну інформацію можна отримати за телефоном: 062744-67-04.