A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

В Бахмутському районі покращили оснащення музичної школи

Дата: 06.11.2020 15:42
Кількість переглядів: 772

Фото без опису

06 листопада 2020 року відбулась робоча поїздка голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної до початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Миронівська музична школа».

 

Свою робочу зустріч Тетяна Єрохіна розпочала з приємного із знайомства з оновленою матеріально-технічною базою. За останні місяці для цього закладу було придбано за рахунок районного бюджету нове обладнання та меблі, саме (мультимедійна дошка, активну акустичну колонку, радіо мікрофони, навчальні стенди, ноутбук, інтерактивна дошка, цифрове піаніно, нові костюми, лінолеум для концертної зали).

Окремо Тетяна Іванівна звернула увагу й на проблемні питання, які існують у Миронівський музичній школі та потребують відповідного реагування та вирішення, вона надала свої пропозиції щодо шляхів їх вирішення. Окремо відбулось знайомство з викладачами закладу, напередодні професійного свята Тетяна Єрохіна привітала викладачів та висловила слова вдячності за їх працю, внесок у розвиток культури.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора