Стан справ по протидії туберкульозу в Бахмутському районі

Дата: 03.11.2020 14:05

03 листопада голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу зустріч з головними лікарями Світлодарської, Часовоярської, Сіверської лікарень, заступниками головного лікаря КНП «ЦПМСДБРР», завідувачем протитуберкульозного диспансеру м. Бахмут та директором БРЦСССДМ щодо результатів виконання заходів дорожньої карти з питань транспортування мокротиння на території Бахмутського району згідно вимог до проектів: «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» та «Тобі слід знати про туберкульоз!».

Було заслухано інформацію про стан виконання заходів проектів. Про проблематичні питання під час спілкування з пацієнтами доповіли фахівці первинної ланки медицини. Головні лікарі лікарень Світлодарська та Часів Яру зауважили про складність збору мокрот особливо у цей період, коли багато хворих з підозрою на ковид. Було досягнуто домовленостей, що всі лікарі будуть дотримуватися рекомендацій щодо посилення дотримання алгоритму обстеження хворих з підозрою на туберкульоз.