Робоча поїздка голови райдержадміністрації

Дата: 30.10.2020 14:37

Під час робочої поїздки голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної до м. Світлодарськ та смт. Луганське Бахмутського району, особисто головою райдержадміністрації була здійснена перевірка стану виконання аварійно-відновлюваних робіт пошкоджених об’єктів соціальної сфери Бахмутського району внаслідок проведення АТО/ООС. Завдяки злагодженій роботі та досвіду місцевих підрозділів ДСНС України у Донецькій області було закінчено проведення робіт пошкоджених будівель Луганської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бахмутської районної ради Донецької області, КНП «Світлодарська багатопрофільна лікарня планового лікування Бахмутської районної ради» та КП «Луганське».

Голова райдержадміністрації Тетяна Єрохіна висловлює подяку всім залученим виконавцям заходів в проведенні аварійно-відновлюваних робіт пошкоджених будівель та житлових будинків на території Бахмутського району.

Тільки спільними зусиллями та згуртованістю дій можливо досягти позитивних результатів.