Бахмутський район розпочав ІІІ етап відновлення об’єктів пошкоджених внаслідок бойових дій під час проведення АТО/ООС

Дата: 30.10.2020 10:17

В рамках реалізації програми відновлення пошкоджених житлових будинків та об’єктів на території області із залученням підрозділів ГУ ДСНС України у Донецькій області Бахмутська райдержадміністрація розпочала проведення аварійно-відновлюваних робіт пошкоджених об’єктів закладів охорони здоров’я Бахмутського району.

У рамках зазначеної програми за рахунок обласного та районного матеріального резервів розпочато роботи по пошкодженому об’єкту
КНП «Світлодарська багатопрофільна лікарня планового лікування Бахмутської районної ради», яка на території Бахмутського району  визначена для госпіталізації пацієнтів з підозрою на гостру респіраторну хворобу
COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Для проведення аварійно-відновлюваних робіт з обласного матеріального резерву були виділені цегла, та брус. Доставку особового складу підрозділів ДСНС та будівельних матеріалів до місця проведення робіт здійснюється за рахунок палива, яке надавалось з обласного та районного матеріального резерву. Всі відновлювальні роботи будуть виконуватись силами місцевих підрозділів ДСНС.