ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ для одержувачів пільг та житлових субсидій щодо вибору постачальника природного газу

Дата: 28.10.2020 14:11
Кількість переглядів: 1908

З 01.10.2020 побутові споживачі ПАТ «Донецькоблгаз» (до 30.11.2020) перейшли до постачальника «останньої надії» (ПОН) НАК «Нафтогаз України». Максимальна тривалість постачання природного газу ПОН не може перевищувати шістдесят календарних днів на рік.

Звертаємо увагу, що у строк до 30.11.2020  усім побутовим споживачам необхідно укласти договір на постачання природного газу з постачальником.

З 01.08.2020 відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19.10.2018 № 867 в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що дає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.  Для цього необхідно звернутись до центру обслуговування клієнтів постачальника газу або подати заяву через  он-лайн сайт газової компанії, яку обере споживач. Алгоритм дій щодо зміни діючого постачальника передбачено Правилами постачання природного газу, затвердженими Постановою НКРЕКП № 2496 від 30.09.2015 (із змінами).

З урахуванням вимог діючого законодавства, звертаємо увагу одержувачів пільг та житлових субсидій, про необхідність вчасного надання інформації органам соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг, що забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру пільг та житлових субсидій.

З огляду на вищезазначене, звертаємось з проханням до пільговиків та отримувачі житлових субсидій до 01.12.2020 здійснити вибір постачальника газу та в найкоротший термін повідомити управління праці та соціального захисту населення про зміну постачальника природного газу для побутових потреб.

Інформацію можна надати на електронну пошту управління 25946273@mail.gov.ua. або за адресою: вул.Миру, 69 м.Бахмут.

При виникненні питань щодо нарахування пільг та житлових субсидій мешканцям Бахмутського району можливо отримати консультацію за телефоном (0627)44-71-55.