Подяка лікарень Бахмутського району військовим!

Дата: 28.10.2020 08:27

Світлодарська та Часовоярська міські лікарні отримали посилки від Українського Вільного Козацтва із США, що емігрували після захвату України більшовиками, в особі отамана Юрія Дармограя. Передача відбулась через Раду Козацьких Отаманів України м. Київ.

Міські лікарні отримали медичні вироби для травматологічних та хірургічних відділень, а також засоби індивідуального захисту. Дана допомога дуже необхідна та дасть можливість покращити якість перебування хворих в відділеннях, особливо малозабезпечених громадян.

Висловлюємо слова подяки від імені голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної та головних лікарів Світлодарської, Часовоярської міських лікарень за надану гуманітарну допомогу. Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця. За те, що Ви не стоїте осторонь проблем районних медичних закладів. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.