A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

В Бахмутському районі завершується програма придбання житла для дітей-сиріт

Дата: 27.10.2020 10:46
Кількість переглядів: 700

Фото без опису

Сьогодні в Бахмутському районі вже майже завершується реалізація заходів щодо придбання житла за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа. Взагалі призначено грошову компенсацію на придбання житла 21 дитині, які мешкають в Бахмутському районі. На жаль, з них одній дитині відмовлено в придбанні житла. Окрім цього, придбано 5 квартир для дітей Следарської ОТГ та 1 квартиру для дитини Сіверської ОТГ.

27 жовтня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання районної комісії з питань формування пропозицій щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбане житло або призначено грошову компенсацію та об’єктів, на які буде спрямована субвенція.

За результатами роботи комісії, з урахуванням результатів обстеження, було прийнято позитивне рішення щодо придбання житлового приміщення в м. Бахмут. дитині-сироті. І це буде 19 дитина, яку забезпечать житлом за рахунок відповідної субвенції. В листопаді планується придбання ще однієї квартири, яка буде останньою в цьому році.

Таким чином, 26 дітей, що залишились поза увагою батьків, не залишились поза увагою держави та спільними зусиллями із райдержадміністрацією їх забезпечено житлом.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора