A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Бахмутське районне управління ГУ ДПСС в Донецькій області повідомляє про ситуацію і прийнятих додаткових заходах щодо недопущення розповсюдження захворювань, викликаних коронавірусною інфекцією

Дата: 26.10.2020 09:21
Кількість переглядів: 205

З перших днів ускладнення ситуації організований моніторинг за епідеміологічною обстановкою, забезпечений контроль за роботою підприємств торгівлі,загальноосвітніх та дошкільних закладів в умовах дії карантину.

З моменту отримання інформації про поширення коронавірусної інфекції підприємцям населених пунктів Бахмутського району були надані рекомендації про необхідність суворого дотримання протиепідемічних правил при торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами на період дії карантину, спрямованих на запобігання розповсюдження хвороби.

                Усього з початку карантину проведено 65 перевірок з приводу дотримання санітарно – протиепідемічних  вимог в період карантину ( COVID -19), у тому числі у закладах освіти 11, підприємствах торгівлі – 3. В складі комісій за участю фахівців районного управління проводяться відвідування підприємств торгівлі та громадського харчування.

Триває проведення комплексу необхідних профілактичних та протиепідемічних заходів щодо підтримання санітарно-епідеміологічного благополуччя населення на території населених пунктів Бахмутського району відповідно до Рішення Державної комісії з питань техногенно -єкологічної безпеки та надзвичайних ситуацій й сьогодні. Відповідно до  Постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 (зі змінами),  залежно від епідеміологічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно - територіальних  одиниць регіону територія Бахмутського района на теперішній час віднесена до так званої «помаранчевої зони» епідемічної небезпеки поширення інфекції.

За останній місяць за участю фахівців Бахмутського районного управління ГУ ДПСС  в Донецькій області  в складі комісії місцевих органів самоуправління, представників національної поліції були проведені 27 моніторингових відвідувань підприємств торгівлі та 21 перевірка навчальних закладів. Як показали перевірки, не зважаючи на складну санітарно – епідеміологічну  ситуацію, відмічається недостатня відповідальність працівників торгівлі за стан власного здоров’я та населення в цілому. Не завжди персонал забезпечений термометрами для щоденного вимірювання температури, в торгових залах не дотримується  соціальне дистанціювання, не вирішені питання централізованого збору та утилізації використаних засобів індивідуального захисту, не дотримується масковий режим тощо.

За грубі порушення санітарних норм 3 підприємця  були оштрафовані.

Звертаємо Вашу вагу, що своєю поведінкою і дотриманням правил   безпеки ми можемо мінімізувати активність розповсюдження хвороби. Не нехтуйте правилами та засобами індивідуального захисту, адже від цього залежить не лише ваше життя, але й тих людей, хто з вами поруч.

Будьте здорові!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора