В Бахмутському районі підведені підсумки районного фестивалю пісенної творчості дорослих фольклорно-вокальних колективів та окремих виконавців «ЗОЛОТИЙ БАРВІНОК»

Дата: 23.10.2020 16:02

23 жовтня 2020 року в Світлодарському Палаці культури м.Світлодарськ нагороджували лауреатів фестивалю районного фестивалю пісенної творчості дорослих фольклорно-вокальних колективів та окремих виконавців «ЗОЛОТИЙ БАРВІНОК». Цього року традиційний фестиваль був проведений в умовах дотримання карантинних обмежень і проведений у форматі он-лайн, але незважаючи на це став яскравою подією культурного життя Бахмутського району та зібрав 16 учасників - це творчі колективи та окремі солісти. Урочисту церемонію нагородження відкрила голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна привітав творчі колективи та солістів, нагородила Дипломами Лауреату районного «ЗОЛОТИЙ БАРВІНОК» та вручила цінні подарунки: Вячеславу Склярову - солісту Світлодарського міського Палацу культури, Наталі Гринь – солістці вокального ансамблю «Рідні наспіви» Миронівського селищного Палацу культури, Миколі Федосєєву - солісту Світлодарського міського Палацу культури, Олені Євтушенко – солістці вокального ансамблю народної пісні «Джерела» Світлодарського міського Палацу культури, Андрію Іщенко - солісту Луганського селищного будинку культури.

Серед творчих колективів Дипломами Лауреата районного фестивалю пісенної творчості дорослих фольклорно-вокальних колективів та окремих виконавців «ЗОЛОТИЙ БАРВІНОК» були нагороджені та отримали цінні подарунки: вокальний ансамбль «Луганчанка» Луганського селищного будинку культури (керівник – Ганна Матюшенко ), народний вокальний гурт «Гармонія» Новолуганського Центру естетичного виховання та дозвілля «Юність» (керівник – Олена Юрченко), вокальний ансамбль «Рідні наспіви» Миронівського селищного Палацу культури (керівник – Анатолій Шульженко), народний вокальний ансамбль «Журавка» Новолуганського Центру естетичного виховання та дозвілля «Юність» (керівник – Алла Нагорна), вокальний ансамбль народної пісні «Джерела» Світлодарського міського Палацу культури (керівник - Ніна Шадріна ), вокальний гурт «Зоряночка» Новолуганського Центру естетичного виховання та дозвілля «Юність» (керівник – Алла Нагорна).

В цьому році був заснований спеціальний Приз глядацьких симпатій з цінним подарунком, який був присвоєний за підсумками голосування в соціальній мережі його отримав вокальний ансамбль «Рідні наспіви» Миронівського селищного Палацу культури.

Гран – При районного фестивалю пісенної творчості дорослих фольклорно-вокальних колективів та окремих виконавців «ЗОЛОТИЙ БАРВІНОК» та цінний подарунок отримав вокальний ансамбль народної пісні «Джерела» Світлодарського міського Палацу культури (керівник - Ніна Шадріна ).

Вітаємо всіх дипломантів та переможців фестивалю «ЗОЛОТИЙ БАРВІНОК»з творчими успіхами.