A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

В Бахмутському районі створюють координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання

Дата: 23.10.2020 14:01
Кількість переглядів: 617

Фото без опису

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 № 999 «Про затвердження Типового положення про координаційну раду з питань національно-патріотичного виховання при місцевій державній адміністрації» розпочато формування Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Бахмутській районній державній адміністрації - тимчасового консультативно-дорадчого органу, який утворюється для вивчення проблемних питань, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері національно-патріотичного виховання на території Бахмутського району.

Персональний склад координаційної ради формується за пропозиціями відповідних територіальних органів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, громадських об’єднань.

Бахмутська районна державна адміністрація запрошує до участі у формуванні персонального складу координаційної ради представників :

  •  громадських організацій (родин героїв Небесної Сотні і активістів Революції Гідності, організацій та об’єднань ветеранів і учасників антитерористичної операції на сході України, інших);
  • військово-патріотичних і військово-спортивних клубів;
  •  організацій, громадських ініціатив, які популяризують українську мову;
  • представників україномовних засобів масової інформації, дитячих і молодіжних друкованих видань, які висвітлюють матеріали національно-патріотичного змісту;
  • вчених, діячів освіти, науки, культури, мистецтва, спорту й інші експертів, діяльність яких спрямована на відродження та впровадження національно-патріотичного виховання.

У заявці необхідно вказати ПІБ, посаду, контактний телефон та адресу електронної пошти. Слід також додати рішення керівника інституту громадянського суспільства, установи (якщо інше не передбачено їхніми установчими документами) про делегування представника для участі в Координаційній раді, посвідчене печаткою (у разі наявності), коротку біографічну довідку делегованого представника, коротку інформацію про результати діяльності відповідного інституту громадянського суспільства чи установи у сфері національно-патріотичного виховання.

До складу Координаційної ради може бути делеговано не більше як по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Пропозиції щодо кандидатур приймаються в електронному вигляді на електронну адресу відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації artkultura_48@ukr.net  із темою: «Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання» до 05 листопада 2020 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора