Підтримка лікарень Бахмутського району військовими!

Дата: 21.10.2020 15:21

21 жовтня 2020 року голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна зустрілась з представниками цивільно-військового співробітництва м. Бахмут, метою зустрічі була передача гуманітарної допомоги, а саме медичних виробів. Дана допомога буде доставлена за сприянням голови райдержадміністрації для Світлодарської та Часовоярської міських лікарень. Гуманітарна допомога дуже необхідна та своєчасна для жителів громад у цей непростий час.

Також під час зустрічі було обговорено питання підтримки сімей загиблих воїнів під час проведення антитерористичної операції на сході України. Тетяна Єрохіна запевнила, що інформацію щодо вищезазначених сімей, які мешкають на території району буде надана у найкоротшій термін.

Бахмутська райдержадміністрація щиро вдячна представникам цивільно-військового співробітництва за турботу та за те, що не залишаються байдужими та допомагають населенню Бахмутського району.