В Бахмутському районі збільшилася кількість дітей, які постраждали від збройного конфлікту

Дата: 21.10.2020 12:35

21 жовтня 2020 року голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання комісії з питань захисту прав дітей Бахмутської райдержадміністрації.

На порядку денному розглянуто 76 питань та прийняті відповідні рішення, щодо: надання статусу дітям які постраждали внаслідок воєнних дій та збройного конфлікту, надання дозволу на вчинення правочинів стосовно житла, яке повністю або частково належить дітям, способу участі одного з батьків у вихованні дитини та  затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку в службі у справах дітей Бахмутьскої райдержадміністрації.

З метою запобігання поширення хвороби COVID-19, засідання комісії відбулось  без запрошення громадян.

За результатами розгляду і обговорення питань, члени комісії прийняли рішення, про надання 70 дітям статусу дитини, яка постраждала  внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів, завдяки наданому статусу діти Бахмутського району зможуть скористатися пільгами безкоштовного харчування, 4 рішення про надання дозволу на вчинення правочинів стосовно житла, яке повністю або частково належить дітям,  рішення щодо способу участі одного з батьків у вихованні дитини  буде розглядатися за участю батьків на наступному засіданні, також були затверджені індивідуальних планів соціального захисту 4 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Всього в районі (повноваження райдержадміністрації) вже 407 дітей мають відповідний статус.