A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Санаторно-курортне лікування потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання

Дата: 21.10.2020 11:38
Кількість переглядів: 333

Фото без опису

 

Забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання медичними та соціальними послугами здійснюється Фондом соціального страхування України відповідно до вимог Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23 вересня 1999 року № 1105-XIV з метою відновлення здоров'я потерпілих, повернення їх до праці й у суспільство, усунення наслідків захворювань та травм, максимальне зменшення наявних обмежень пересування, орієнтації, самообслуговування.

Потерпілому, який став особою з інвалідністю, безоплатно  надається путівка для санаторно-курортного лікування, якщо таку потребу визначено висновками МСЕК та індивідуальною програмою реабілітації інваліда (ІПР), а також  компенсуються витрати на проїзд до санаторно-курортного закладу та назад.

У разі необхідності супроводу особи з інвалідністю до санаторно-курортного закладу, якщо така потреба визначена висновком МСЕК, Фонд фінансує витрати на перебування за додатковою путівкою (проживання, харчування, витрати на проїзд) супроводжуючої особи на весь період санаторно-курортного лікування особи з інвалідністю.

На сьогоднішній день потерпілі мають можливість самостійно обрати санаторно-курортний заклад, розташований на території України, відповідно до медичних показань за профілем лікування.

Інформаційний перелік санаторно-курортних закладів у розрізі регіонів, місце розташування та профілів санаторно-курортного лікування, за якими надаються санаторно-курортні послуги потерпілим (особам з інвалідністю) внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання оприлюднено на офіційному вебсайті Фонду соціального страхування України. Перелік доступний за посиланням www.fssu.gov.ua у розділі «Оголошення».

Періодичність отримання санаторно-курортного лікування становить для потерпілих :

- осіб з інвалідністю І групи  - щороку;

- осіб з інвалідністю ІІ групи - один раз на два роки;

- осіб з інвалідністю ІІІ групи - один раз на три роки;

Термін санаторно-курортного лікування потерпілих становить 24 доби (для потерпілих з наслідками травм, захворюваннями хребта та спинного мозку - 45 діб).

Для отримання путівки на санаторно-курортне лікування потерпілому необхідно перебувати на відповідному обліку в органах Фонду за місцем зберігання справи про страхові виплати потерпілих.

Для взяття на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням (за санаторно-курортною путівкою) потерпілі подають до органу Фонду такі документи:

1.Заяву встановленої форми.

2.Висновок МСЕК про потребу потерпілого в санаторно-курортному лікуванні та про потребу у супроводі (якщо таку потребу визначено).

3.Довідку для одержання путівки на санаторно-курортне лікування за формою  № 070/о (термін дії довідки не більше 12 місяців з дати видачі).

4. Індивідуальну програму реабілітації особи з інвалідністю (за наявності).

5.Копію паспорта та ідентифікаційного коду потерпілого та особи, яка його супроводжує, якщо таку потребу визначено висновком МСЕК.

За особою, яка перебуває на обліку, але не отримала санаторно-курортну путівку у 2020 році через карантинні заходи в країні, зберігається право на забезпечення путівкою на 2021 рік за умови поновлення медичної довідки лікувальної установи за формою № 070/о.

Звертаємо увагу потерпілих, у яких настає право на санаторно-курортне лікування у 2021 році, на необхідність надання заяви та відповідних документів на забезпечення санаторно-курортними путівками до 20.11.2020.

За довідками звертатись до Бахмутського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області за телефоном (0627) 44-52-89 або особисто за попереднім записом за адресою: м. Бахмут, вул. Незалежності,41.

 

 

Бахмутське міське відділення управління виконавчої

дирекції Фонду соціального страхування України

в Донецькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора