В Бахмутській РДА знову проводять онлайн засідання комісій

Дата: 21.10.2020 09:11

21 жовтня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна в онлайн-режимі провела засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. У зв’язку зі збільшенням випадків захворювання прийнято рішення проводити засідання комісій онлайн, але не допускати порушення термінів розгляду заяв.

З метою недопущення порушення діючого законодавства та контролю за цільовим та ефективним використання бюджетних коштів на засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам було ретельно вивчено 23 заяви. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно. Внутрішньо переміщеним особам будуть призначені різні види соціальних виплат.