Мешканцям Бахмутського району надали матеріальну допомогу

Дата: 15.10.2020 15:37

Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги мешканцям району за участю представника Новолуганської селищної ради – Руденко Наталії.

Всього розглянуто 60 заяв. Кожне звернення розглядалося окремо і були враховані всі обставини, а саме відповідність документів, наявність довідок та актів, а також наскільки людина потребує допомоги. Зокрема обговорювалось питання про програму «Доступні ліки». Комісією було прийняте рішення надати матеріальну допомогу жінці, яка постраждала від пожежі. 2 жителям Новолуганського виділили кошти на відновлення житла, яке було пошкоджено в результаті проведення бойових дій.

Прийнято рішення про виплату матеріальної допомоги 58 громадянам на суму 73 500,00 гривень, 2 заяви на лікування відкладено у зв’язку з відсутністю додатковою інформацією щодо підтвердження стану захворювання