У Бахмутському районі підготовка до місцевих виборів проходить згідно законодавства

Дата: 13.10.2020 14:07

У Бахмутському районі виборчий процес проходить у певній чітко визначеній виборчим законодавством послідовності.

У Бахмутській райдержадміністрації завершується видача відділом Державного реєстру виборців дільничним виборчим комісіям району попередніх списків виборців на паперових носіях та іменних запрошень на місцеві вибори, які відбудуться 25 жовтня 2020 року. Ця робота проходить чітко та організовано.

З метою вчасного виконання відділом Державного реєстру виборців завдань, покладених на відділ та згідно Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, затвердженого постановою ЦВК від 30.08.2020 №212, керівництвом району організовано чергування працівників відділу у вихідні дні.

Бахмутська райдержадміністрація та місцеві органи виконавчої влади району докладають усі зусилля для забезпечення виборчих прав громадян та створення умов для реалізації місцевими громадами права на місцеве самоврядування з урахуванням безпекового фактору в умовах карантину.