Школи Бахмутського району отримали еко-контейнери

Дата: 13.10.2020 13:30

Молоде покоління Бахмутського району має можливість зберегти довкілля і навчитися культурі поводження з відходами.

Завдяки програмі екопросвіти, яка поступово реалізується департаментом екології та природних ресурсів Донецької облдержадміністрації, школи району отримали контейнери для роздільного збору різних фракцій відходів. 37 еко-контейнерів під папір, пластик та батарейки були передані відділу освіти Бахмутської райдержадміністрації. Тепер кожна школа буде мати можливість окремо збирати залишки паперу, використані батарейки та пластик. Наразі в районі на сьогодні дуже повільно працює програма окремого збору сміття. Можливо цей перший крок допоможе сформувати нове бачення на проблему охорони навколишнього середовища.

Метою даної програми стало прищеплення дітям культури та бережливого ставлення до природи, формування в них раціонального використання ресурсів та прагнення звести до мінімуму забруднення навколишнього середовища, бо у сортуванні відходів немає нічого надскладного.

Турбота про дітей – це турбота про майбутнє нашої країни.