Відділ освіти Бахмутської РДА продовжує організацію ремонтних робіт

Одразу на чотирьох обєктах в Бахмутському районі ведуться ремонтні роботи. За рахунок залишків освітньої субвенції, а це кошти державного бюджету ремонтують таулетні кімнати в Часовоярській ЗОШ 15, Світлодарському НВК та Миронівській ЗОШ 2. Рішення про покращення стану санвузлів прийняте райдержадміністрацією, і це стало продовженням програми покращення умов перебування в учбових закладах району, розпочатої в минулому році. Відділ освіти провів всі необхідні процедури та тримає на контролі якість виконання робіт. Позиція виконавчої влади залишається незмінною: докласти максимум зусиль для укріплення матеріально - технічної бази кожного  закладу соціальної сфери для подальшої передачі до майбутніх ОТГ.