Частина Бахмутського району знову без світла

Дата: 05.10.2020 15:22

Близько 200 абонентів смт Луганське залишаються без світла вже 4 добу, причина - відсутність підтвердженого режиму тиші для початку робіт.

Пошкодження відбулося під час сильних поривів вітру, силами працівників АТ «ДТЕК Донецькі електромережі» Бахмутського РЕМ було частково відновлено електропостачання, але не вся територія обстежена. Бахмутською РДА направлено листа до Донецької ОДА з приводу встановлення «режиму тиші». З метою оперативного вирішення критичної ситуації Бахмутська РДА тісно співпрацює зі штабом ООС, на оперативному зв’язку з СЦКК (спільний центр контролю та координації). Всі служби готові включитися до роботи.

Від населення надходять скарги, але на жаль, оперативно вирішити питання поки не вдалось.

Бахмутська райдержадміністрація просить з порозумінням статися до ситуації. Саме мешканці, які проживають на вулиці Скельова, неодноразово залишалися без світла на довгий термін, тому всі служби роблять все можливе, щоб електропостачання було відновлено.