В Бахмутському районі оперативно ведуться будівельні роботи

Дата: 05.10.2020 10:01

Бахмутська райдержадміністрація в рамках співробітництва з міжнародними гуманітарними продовжує організацію та координацію будівельних робіт на території району.

В рамках співпраці з БО «БФ «АДРА» по реалізації проекту, направленого на покращення якості водопостачання в селищі Луганське, розпочаті роботи по будівництву системи водовідведення . Силами КП «Луганське» виконані підготовчі роботи, будівництво триває.

На територію дитячого садку завезли пісок для майбутнього спортивного майданчика, який встановлюється в рамках співпраці з чеською організацією «Людина в Біді». До речі це обладнання буде використовуватися дорослими, а ось для дітей соціальні партнери привезли сучасні тренажери.

Зараз Бахмутська РДА в особі голови Тетяни Єрохіної веде перемовини з однією з міжнародних організацій стосовно відновлення учбових закладів міста, постраждалих від збройного конфлікту. Планується, що до кінця року проекти будуть реалізовані.