Представники Бахмутського району прийняли участь в онлайн нараді

Дата: 02.10.2020 16:05

02 жовтня 2020 року голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна разом з представниками служби у справах дітей та Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  прийняли участь в нараді з питання реалізації державної політики у сфері забезпечення права дитини на зростання і виховання у сімейному середовищі та надання соціальних послуг під голуванням заступника голови обласної державної адміністрації Донецької області Юлії Костюніної.

Нарада відбулася в онлайн-режимі, під час проведення наради було розглянуто 9 питань щодо права дитини на зростання і виховання у сімейному середовищі та надання соціальних послуг, також було зазначено, що робота в Бахмутському районі ведеться на достатньому рівні.