Співпраця ветеранів і влади в Бахмутському районі на новому рівні

Дата: 02.10.2020 10:15

День похилого віку в Бахмутському районі відзначили досягненнями у творчості та новими проектами.

1 жовтня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна відвідала Світлодарську міську громадську організацію «Діти війни та трудового фронту» та подякувала її керівнику Вірі Бєлоноговій за активну позицію. Керівник району привітала ветеранів міста і на потреби організації вручила сертифікат на 2000 грн.

Голова райдержадміністрації більше року тісно співпрацює з організацією, що дозолило завершити ремонт «Тропи здоров’я», прибрати зону відпочинку. Тетяна Іванівна зазначила, що організація проводить важливу роботу з надання матеріальної допомоги землякам-ветеранам, співпрацює з міжнародними благодійними фондами, які допомагають людям похилого віку, інвалідам у вирішенні соціально-економічних питань.

В цей же день 20 річний ювілей святкували артисти ансамблю української пісні «Джерела». Саме цей колектив представляв Бахмутський район на Форумі у Львові. Від голови Бахмутської райдержадміністрації творчому колективу був переданий сертифікат на 5 тисяч грн. для придбання костюмів.