В Бахмутському районі продовжується перевірка стану використання субвенцій з районного бюджету

Дата: 01.10.2020 16:57

01 жовтня 2020 року відбулась робоча поїздка заступника голови Бахмутської райдержадміністрації Володимира Кувикіна до Часовоярської міської ради з метою освоєння субвенції з районного бюджету та недопущення неякісного на несвоєчасного виконання робіт за бюджетні кошти.

Завдяки бюджетним коштам «Школа мистецтв м. Часів Яру» змогла укріпити матеріально-технічну базу закладу, а саме, придбано акустичну систему, мікшерний пульт, мікрофони та вишиванки.

КНП «Часовоярська міська лікарня планового лікування» отримала сучасний рентгенівський комплекс внаслідок спільної роботи Донецької облдержадміністрації, Бахмутської райдержадміністрації та головного лікаря лікарні.

ВРЖП м.Часів Яр придбав будівельні матеріали для поточного ремонту житлового фонду. На сьогодні працівниками підприємства частково відремонтовано 26 покрівель житлових будинків. Також комунальним підприємством придбано матеріал для поточного ремонту вуличного освітлення. На території міста вже встановлено 31 новий ліхтар та 46 відремонтовано. Поточні ремонти щодо житлового фонду та вуличного освітлення продовжуються.

Завдяки субвенції з районного бюджету Часовоярська міська рада та ВРЖП м. Часів Яр для надання більш якісних послуг населеню міста провели капітальні ремонти вантажної асенізаційної машини, вантажного автогідропідйомника та лафету.

Проінспектували частковий ремонт приміщення дошкільного навчального закладу комбінованого типу ясла-садок № 53 «Чайка». Ремонтні роботи ще тривають у підвальному приміщені закладу, на сьогодні проведено ремонт вестибюля, замінено вхідні та міжкімнатні двері, частково замінено віконні блоки та водопровід, відремонтовано 2 туалетних приміщення.

Розпочата робота щодо встановлення пожежної сигналізації, системи оповіщання про пожежу та управління евакуванням людей в будівлях дошкільного навчального закладу  дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 48 «Дзвіночок», дошкільного навчального закладу комбінованого типу № 42 «Чайка» та дитячого навчального закладу комбінованого типу, ясла-садка № 32 «Лісова казка».

Під час робочої поїздки керівникам були надані рекомендації щодо раціонального використання бюджетних коштів. Насамперед необхідно розглядати питання щодо комплексного підходу з ремонту покрівель будинків та про необхідність проведення закупівлі тіньового навісу для дошкільного навчального закладу комбінованого типу № 42 «Чайка».