A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

В Бахмутській РДА комісії з питань призначення державної соціальної допомоги знову працюють в онлайн–режимі

Дата: 30.09.2020 08:40
Кількість переглядів: 502

Фото без опису

 

У зв’язку зі збільшенням випадків захворюваності на коронавірус та з метою недопущення розповсюдження хвороби всі комісії при райдержадміністрації перейшли на режим онлайн.

30 вересня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела в онлайн - режимі засідання районних комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Під час розгляду заяв була звернута увага нам недостовірність даних, поданими окремими громадянами, в частині отриманих доходів. Не всі заявники вказують грошову допомогу від гуманітарних організацій.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання сьогодні розглянуто 12 заяв стосовно призначення житлової субсидії. Відмовлено в призначенні житлової субсидії - 4 заявникам, оскільки заявники не працюють, не перебувають на обліку в Бахмутському міському центрі зайнятості та не використовують можливості, передбачені законодавством, задля покращення свого матеріального становища.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 70 заяв. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно. Внутрішньо переміщеним особам будуть призначені різні види соціальних виплат.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора