В Бахмутському районі продовжують співробітництво влада і громада

Дата: 29.09.2020 11:28

Ще один майданчик для заняття спортом з’явиться в селищі Луганське Бахмутського району.

Сучасне спортивне обладнання для спортивних тренувань на повітрі та дитячі тренажери отримала громада та дитячий садок «Зірочка» завдяки співпраці колективу дошкільного закладу на чолі з директором Тетяною Долідзе з чеською організацією «Чоловік в біді».

Під час робочої поїздки голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна не тільки ознайомилася з обладнанням, а й запропонувала спільно завершити облаштування спортивного майданчика. Наразі активні мешканці зробили перші кроки, необхідно завезти пісок, щоб спланувати територію та облаштувати паркан, щоб розділити ігрову дитячу зону та зону для дорослих.

В найближчий час питання буде вирішено, а до гарної справи долучаться всі, хто небайдужий до життя селища. Завжди поруч в таких питаннях були представники цивільно-військового співробітництва, депутати селищної ради та колектив КП «Луганське».