До уваги мешканців Бахмутського району! Обмежений режим роботи УПСЗН Бахмутьскої РДА

Дата: 25.09.2020 12:54

Шановні мешканці Бахмутського району, повідомляємо, що  державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 24 вересня провела позачергове засідання, на якому затвердила нове епідемічне зонування. Новий розподіл на епідзони почне діяти з 00:00 28 вересня 2020 року.

Згідно рішенню комісії, до міст з «жовтим» рівнем епідемічної загрози віднесли м. Бахмут.

У Міністерстві охорони здоров'я розробили наступні правила для населених пунктів, що знаходяться в жовтій зоні:

• перебування у громадських будівлях в масках або респіраторах;
  • проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів;
  • кінотеатри із заповненістю на 50%;
  • перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць;
  • відвідування установ соціального захисту, в яких перебувать особи похилого віку.

У зв’язку з вище викладеним управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області, яке територіально розташовано в м. Бахмут, буде працювати в обмеженому режимі із виконання всіх протиепідемічних заходів

Просимо скористатися можливістю звертатися до спеціалістів управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області з питань надання житлових субсидій, пільг, грошових виплат усіх видів державних допомог, компенсацій громадянам пільгових категорій:

• за телефоном (0627) 44-71-55;
  • електронною поштою: 25946273@mail.gov.ua.