Щодо підведення підсумків купального сезону 2020 року на території Бахмутського району

Дата: 24.09.2020 16:34

24 вересня 2020 року голова райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела позачергове засідання Бахмутської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у якому взяли участь місцеві підрозділи ГУ ДСНС України у Донецькій області та структурні підрозділи райдержадміністрації.

На комісії розглядались питання щодо підведення підсумків купального сезону 2020 року на території Бахмутського району та затвердження переліку потенційно-небезпечних об’єктів, розташованих на території Бахмутського району (далі – ПНО).

За результатами  розгляду питань було затверджено перелік ПНО та рекомендовано органам місцевого самоврядування Бахмутського району на наступний купальний сезон визначити місця на картах – схемах, земельні ділянки та водний простір, які придатні для організації пляжів, пунктів прокату плавзасобів, водних атракціонів, розробити місцеві програми щодо рятування людей на водних об’єктах та забезпечити укладання договорів з аварійно-рятувальними службами на постійне та обов’язкове обслуговування місць масового відпочинку населення.

Також голова райдержадміністрації зазначила, що з боку райдержадміністрації буде надана необхідна підтримка для розвитку місць відпочинку населення Бахмутського району.