A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

В Бахмутській райдержадміністрації відбулося засідання комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 23.09.2020 11:12
Кількість переглядів: 571

Фото без опису

 

23 вересня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання районних комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання сьогодні розглянуто 9 заяв стосовно призначення житлової субсидії. Одному заявнику відмовлено, оскільки заявник не працює, не перебуває на обліку в Бахмутському міському центрі зайнятості та не використовує можливості, передбачені законодавством, задля покрашення свого матеріального становища.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 43 заяви. За результатами розгляду окремі заяви були повернуті на доопрацювання, у зв’язку з тим, що у справах відсутні документи. Особлива увага була приділена родинам з дітьми, чи відвідують діти школу, чи заключені декларації з лікарями. Іншим внутрішньо переміщеним особам будуть призначені різні види соціальних виплат.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора