В Бахмутському районі на мосту розпочаті роботи. Для автомобілістів - об’їзд

Розпочався ремонт мосту - шляхопроводу на автомобільній дорозі державного значення М – 03 Київ Харків – Довжанський, км 730 + 554, який розташований біля селища Роти. Станом на сьогодні ведуться роботи по обстеженню території силами ДСНС на наявність вибухонебезпечних предметів. Тільки при безпечних умовах розпочнуться роботи.

Допомогу в підготовчих роботах надають представники цивільно-військового співробітництва групи Світлодарськ. Виконувати роботи буде товариство з обмеженою відповідальністю "ХАРКІВМІСТДОРБУД", яке має досвід у даних видах робіт.

Рух транспорту обмежено. Дістатися до м. Світлодарська, смт Луганське та Миронівський можливо через населені пункти Селище Роти та село Зайцеве, Кодема, Семигір’я.