В Бахмутському районі вшанували партизанський подвиг

Дата: 22.09.2020 14:41

Щирі вітання з нагоди Дня партизанської слави лунали  в адресу ветеранів нашого району. Крізь роки ми з великою вдячністю згадуємо про ваш героїзм і велику любов до своєї землі. Приймала сьогодні вітання від голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Іванівни Ерохіной, очільника районної ради ветеранів Людмили Соколко наша єдина підпільниця -ювілярка,  героїчна жінка Чернишова Олена Пилипівна,активний член організації «КСП» в роки війни. Разом з членами молодіжної організації боролися вони  в українському підпіллі, пройшли через пекло війни, в якому  змогли не лише вижити, а й зберегти все найкраще, що притаманно людині – чуйність, турботу, вміння прощати. Олена Пилипівна з нетерпінням чекала гостей, адже для неї День партизанської слави – справжнє свято і  напередодні їй виповнилося 90 років.

«Мені надзвичайно приємна така зустріч- поділилася Олена Пилипівна. Особливо радує серце, що керівники району пам’ятають про таких простих людей, як я, не забувають про страшні й важкі сторінки нашої історії. Нам потрібно лише трішечки уваги, а коли про нас так постійно  турбуються, то більшого й бажати не треба». Важко передати словами ті емоції, які викликала у ювіляра увага  і щира людська подяка. Вона плакала водночас від радості і горя. Радості від того, що про неї не забули, що її долею переймаються. Горя - від згадки про загиблих на фронті, закатованих у тилу рідних і близьких людей. В ході зустрічі  присутні привітали ветерана зі святом, вручили квіти та подарунки. Народні месники лишили звитяжний відбиток в історії, і ми зобов’язані гідно пронести естафету пам’яті, передаючи легендарні подвиги партизанів із вуст в уста, із покоління до покоління.