В Бахмутському районі розпочинають ремонт мосту на Світлодарськ

Дата: 17.09.2020 15:14

Для мешканців міста Світлодарськ, населених пунктів Луганської та Миронівської селищних рад є приємна новина. Розпочинається ремонт мосту - шляхопроводу на автомобільній дорозі державного значення М – 03 Київ Харків – Довжанський, км 730+554, який розташований біля селища Роти.

Службою автомобільних доріг були пройдені всі необхідні процедури по закупівлям, погоджені, і на сьогодні організація вже готова до реалізації проекту.

Виконувати роботи буде товариство з обмеженою відповідальністю "ХАРКІВМІСТДОРБУД", яке має досвід у даних видах робіт.

Ремонт розпочнеться вже в вересні. На період проведення робіт буде врегульовано нові маршрути автотранспорту. Схеми маршрутів буде повідомлено додатково.