В Бахмутській райдержадміністрації відбулося засідання комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

16 вересня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання районних комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання і призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання сьогодні розглянуто 4 заяви стосовно призначення житлової субсидії. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 101 заява. За 100 заявами комісією прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат, 1 справу внутрішньо переміщеної особи направлено на доопрацювання.