Особливості проведення місцевих виборів в Бахмутському районі

Центральна виборча комісія своєю постановою врегулювала особливості організації та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року в Донецькій та Луганській областях. Зокрема, встановила особливості організації підготовки та проведення зазначених виборів Бахмутською районною територіальною виборчою комісією, також вказано, що міські територіальні виборчі комісії, зазначені в пункті 1 цієї постанови, не здійснюють таких організаційних заходів з підготовки та проведення виборів депутатів Світлодарської міської ради та Торецької міської ради Бахмутського району Донецької області.

Ознайомитися з постановою можна за посиланням "Про окремі питання організації та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року в Донецькій та Луганській областях".

Під час робочої зустрічі керівництва Бахмутської РДА з представниками Бахмутської районної територіальної виборчої комісії було наголошено на необхідність неухильного дотримання під час організації своєї роботи вимог Виборчого кодексу України, положень цієї постанови, а також оперативної взаємодії для належної організації виборчого процесу.