Тетяна Єрохіна ознайомилася з навчально-виховною діяльністю Миронівській ЗОШ № 1

Дата: 02.05.2019 16:57

2 травня в рамках робочої поїздки перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна разом з начальником відділу освіти райдержадміністрації Віктором Греком відвідала Миронівську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 та привітала з Днем народження директора школи Людмилу Степанівну Римашевську, яка сьогодні відзначає своє 75-річчя.

Вже тридцять три роки Людмила Степанівна очолює навчальний заклад, а її педагогічний стаж становить понад п’ятдесят років. Тетяна Іванівна побажала невтомному педагогу і керівнику міцного здоров’я, невичерпної енергії,  успіхів у праці та нових здобутків на педагогічній ниві.

Тетяна Іванівна також оглянула шкільні приміщення, ознайомилася з навчально-виховною діяльністю закладу. Спілкуючись з директором школи, керівник наголосила на якості освітніх послуг і необхідності відкриття двох класів початкової школи у зв’язку з великою кількістю учнів.