Засідання комісії з питань розрахунків обсягів компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян

Дата: 12.06.2019 16:57

12 червня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков провів засідання комісії з питань розрахунків обсягів компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

В ході роботи члени комісії розглянули звернення мешканців району стосовно порушення перевізниками діючого законодавства при перевезенні громадян пільгових категорій на приміських маршрутах автомобільного транспорту загального користування.

З метою уникнення соціальної напруги комісією прийняті рішення направити до Часовоярської міської ради, Іванівської, Клинівської, Новолуганської, Покровської та Опитненської сільських рад запит щодо проведення моніторингу ситуації стосовно порушення перевізниками права на пільговий проїзд у пасажирському транспорті загального користування на приміських маршрутах, а також зобов’язати перевізників дотримуватись вимог діючого законодавства при перевезенні громадян пільгових категорій (зокрема пенсіонерів за віком) автомобільним транспортом загального користування на приміських маршрутах загального користування Бахмутського району.