Бахмутська районна
державна адміністрація

Нарада заступників директорів з виховної роботи

13.02.2019 у відділі освіти проведено нараду заступників директорів з виховної роботи, на якій розглянуті питання щодо особливостей реалізації державних і регіональних програм з національно-патріотичного виховання у 2019 році, застосування тренінгових та інтерактивних технологій у подоланні булінгу в освітньому процесі «Формування позитивної моделі поведінки методом зниження агресії», участь у І (регіональному) етапі Всеукраїнського конкурсі звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (молодша та середня вікові групи) (заочно), участь у заходах обласної ради лідерів учнівського самоврядування  лютий - вересень 2019.

Досвід роботи презентували заступники директорів шкіл з виховної роботи Верхньокам?янської, Часовоярської №17, Іванівської та Часовоярської №15 шкіл.

Всі учасники наради взяли участь у творчому майданчику «Святковий настрій», який провела Озерова Любов Анатоліївна, керівник гуртка «Сувенір» Світлодарського ЦДЮТ.

За підсумками наради були вироблені рекомендації для подальшої роботи.