Бахмутська районна
державна адміністрація

Афганістан – мій вічний біль, моя пекуча пам’ять

15 лютого виповнюється 30 років з дня виведення військ з Афганістану. Війна тривала понад 9 років і залишила невиліковну рану у серцях тих, хто брав участь у бойових діях, хто втратив друзів, синів чи батьків. З Бахмутського району для виконання інтернаціонального обов'язку в республіку Афганістан було направлено 143 особи. З них шестеро не повернулися.

Творчі працівники Комунального закладу «Бахмутський  районний будинок культури» підготували до пам’ятної  дати виховну годину «Афганістан – мій вічний біль, моя пекуча пам’ять!» та провели її для учнів Опитненської школи І-ІІІ ступенів.

Розповідь про війну з переглядом відеофільмів, вірші та пісні у виконанні солістів районного будинку культури не залишили байдужими дітей.  Ця виховна година стала нагадуванням того, що поки жива людська пам'ять, жива й сама людина.