Робоча поїздка Дмитра Дресвяннікова до сільськогосподарських підприємств

Дата: 11.04.2019 16:45

11 квітня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков та начальник управління агропромислового комплексу і розвитку сільських територій Ольга Геліч з робочим візитом відвідали ДП «ДГ БДСР ІС НААНУ» (керівник Євген Розсоха) та СТОВ «АТО» (керівник Марина Літвіненко).

Дмитро Олександрович разом з керівником ДП «ДСР ІС НААНУ» Євгеном Розсохою  ознайомився з виробничою діяльністю підприємства, яке спеціалізується на вирощуванні посадкового матеріалу плодово-ягідних культур, зернових, технічних культур та виробництві плодів та ягід, оглянув склад зберігання саджанців, виробничі приміщення та технічне оснащення підприємства.

Під час відвідування СТОВ «АТО», яке спеціалізується на вирощуванні зернових та технічних культур, голова району оглянув виробничі приміщення та сільськогосподарську техніку.

В ході робочого візиту були обговорені перспективи розвитку господарств, хід весняно-польових робіт, проблемні питання діяльності підприємств та шляхи їх вирішення.