Святкуємо День Соборності України

Дата: 22.01.2019 16:38

22 січня цього року виповнюється 100 років з дня проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. З нагоди цієї знаменної події творчі працівники Бахмутського районного будинку культури та центральної районної бібліотеки підготували і представили глядачам – учням Опитненської ЗОШ – публіцистично-музичну композицію «Собор свободи нам серце зігріва». Ведучі ознайомили дітей з деякими історичними фактами проголошення Акта злуки. Діти переглянули тематичні відеофільми та послухали пісні про Україну у виконанні солістів будинку культури. Цікавою для них була й історико-етнографічна вікторина, яка допомогла їм краще познайомитися з регіонами України. Юні глядачі із задоволенням взяли участь у майстер-класі з виготовлення паперових квітів жовтого та синього кольорів, якими потім прикрасили на карті територію України. Для них також був проведений інтерактив «Побажання Україні», під час якого кожна дитина мала змогу побажати рідній країні миру, спокою, успіхів та процвітання.