Робоча зустріч голови райдержадміністрації щодо співпраці зі службою пробації

Дата: 17.04.2019 16:36

17 квітня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков провів робочу зустріч із заступником начальника Бахмутського МРВ філії       ДУ «Центр пробації» в Донецькій області Богданом Водважко за участі начальника відділу юридичного забезпечення діяльності та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Ольгою Анісімовою. Обговорили шляхи співпраці в 2019 році. Дмитро Олександрович запропонував залучати представників Бахмутського МРВ філії ДУ «Центр пробації» до участі в розширених нарадах, засіданнях колегії та інших заходах райдержадміністрації, які надають можливість донести до керівництва місцевих рад, керівників підприємств, установ, організацій та громадськості певну інформацію з питань основних напрямків діяльності служби пробації.