Засідання районної ради з питань сім’ї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми

Дата: 11.04.2019 16:34

Сьогодні в малій залі адмінбудинку Бахмутської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної пройшло засідання районної ради з питань сімї, ґендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі та протидії торгівлі людьми.

Відкриваючи нараду, Тетяна Іванівна зазначила важливість проведення такого заходу та доповіла з питання про взаємодію  суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі на районному рівні.

Про діяльність роботи мобільної бригади в рамках реалізації проекту "Комплексний підхід у вирішенні проблем ґендерно зумовленого насильства проти хлопчиків, дівчат, чоловіків та жінок у Східному регіоні (на території Донецької, Луганської областей, підконтрольних Уряду України" за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) доповіла директор Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марина Проценко.

В ході роботи присутні обговорили питання, які внесені до Плану  основних  заходів з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі в Бахмутському районі  на 2019 рік.

За підсумками проведеної роботи відповідальним особам надані доручення.