Бахмутська районна
державна адміністрація

Лідери завжди попереду

12 квітня в Часовоярській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17 проведений районний зліт лідерів учнівського самоврядування, на якому були підведені підсумки роботи учнівського самоврядування в 2018-2019 навчальному році та   визначені перспективи розвитку на наступний навчальний рік.

Лідери шкіл Бахмутського району звітували про діяльність учнівського самоврядування, презентували цікаві моменти шкільного життя. Школярі мали можливість поспілкуватися, висловити свою думку щодо актуальності та практичної реалізації проведених заходів, а також спланували низку заходів на наступний навчальний рік.

Такі зустрічі сприяють розвитку у школярів лідерських якостей та почуття співучасті у житті колективу, поширенню кращого досвіду роботи учнівського самоврядування.