A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

БО «БФ «Карітас Краматорськ» оголошує конкурс мікро грантів для громад

Дата: 18.04.2019 16:28
Кількість переглядів: 649

БО «БФ «Карітас Краматорськ» оголошує конкурс мікро грантів для громад, що опинились в зоні збройного конфлікту, внутрішньо переміщених осіб та громад, які прийняли ВПО, про що зазначено на офіційному сайті http://caritas-kram.org.ua/29-novini/212-karitas-kramatorsk-ogoloshue-konkurs-mikro-grantiv-dlya-gromad. Дедлайн - 19 травня 2019 р.

Ініціатива реалізується за фінансової підтримки уряду Німеччини в рамках проекту «Створення багатофункціональних соціальних центрів для нарощення потенціалу осіб та громад, які постраждали внаслідок конфлікту в Україні, у сфері подолання труднощів та самозахисту».

Мета конкурсу ? підтримка громад, що постраждали від збройного конфлікту на Сході України, сприяння адаптації внутрішньо переміщених осіб до нових життєвих обставин, створення сприятливих умов для інтеграції внутрішньо переміщених осіб до місцевих громад за новим місцем проживання, розвиток локальних громад.

Участь у проекті можуть приймати фізичні особи, громадські організації та ініціативні групи, що проживають у м. Краматорськ та Бахмутському, Добропільському, Костянтинівському, Покровському, Лиманському, Олександрівському та Слов’янському районах Донецької області. Розмір гранту становить 20 400 грн. Гранти надаються на конкурсній основі. Заявки приймаються до 19 травня 2019 року.

Пріоритет буде надаватися проектам, що:

- створюють робочі місця;

- покращують інфраструктуру населених пунктів;

- пропагують здоровий спосіб життя;

- сприяють освіті населення;

- підвищують роль інститутів громадянського суспільства.

Телефон для довідок: 066 993 28 00 (гаряча лінія).

Посилання на аплікаційну форму: http://bit.ly/2IqQbd8.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора