A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Учні Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 взяли участь у щорічному Всеукраїнському творчому конкурсі «Слово про Україну»

Дата: 05.03.2019 16:27
Кількість переглядів: 648

Фото без опису

З метою формування національної свідомості та відповідальності за долю України, виховання любові до рідної землі, її історії, шанобливого ставлення до національного багатства країни, мови та традицій українського народу             28  лютого у м. Київ, на базі Юридичного факультету Національного авіаційного університету, проходив щорічний Всеукраїнський творчий конкурс «Слово про Україну». У конкурсі взяли участь понад 180 учасників із 10 регіонів України, члени творчих об’єднань.

Учні Часовоярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17, члени театрального колективу «Мрія»  Булгакова Поліна, Медвєдева Ольга, Лотков Ілля, Чуйко Давід,  стали активними учасниками конкурсу. Вони представили театральну мініатюру за  новелою А.Федя «Сім крапель війни» та отримали диплом у номінації «Найкраща презентація», дипломи учасників, солодкі призи.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора