Про перспективи створення в районі соціальних об’єктів для надання допомоги постраждалим від домашнього насильства

Дата: 02.05.2019 16:25

2 травня в рамках робочої поїздки по району перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна побувала в смт Миронівський, зустрілась з в.о.  Миронівського селищного голови Світланою Калапіщак. Під час робочої зустрічі обговорювалось питання щодо створення в районі  соціальних об'єктів для надання допомоги постраждалим від домашнього насильства. Разом оглянули приміщення готелю, де можливе розміщення притулку для осіб, які постраждали від насильства. За результатами огляду встановлено, що приміщення потребують поточного ремонту, але тут проведені необхідні комунікації, є приміщення для кухні та душових кімнат.

Бахмутська райдержадміністрація звернулась до управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації з пропозицією розглянути можливість створення в смт Миронівський соціальної установи для надання допомоги постраждалим від домашнього насильства