В Бахмутській райдержадміністрації проведено інформаційний день

Дата: 30.01.2019 16:18

30 січня під керівництвом голови Бахмутської райдержадміністрації Дмитра Дресвяннікова проведено інформаційний день для місцевих голів, керівників підприємств, установ і організацій району.

Була опрацьована нормативна база у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі: Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», Закон України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків», Порядок взаємодії суб'єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, затверджений постановою КМУ від 22 серпня 2018року № 658, проект постанови КМУ «Про затвердження Порядку формування, ведення та доступу до Єдиного державного реєстру випадків домашнього насильства та насильства за ознакою статі», розміщеного на офіційному веб-порталі Міністерства соціальної політики України. З актуальною інформацією та роз’ясненнями щодо вищезазначених нормативно-правових актів виступила начальник відділу у справах сім’ї,молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Тишакова. Увага присутніх була звернута на необхідність налагодження співпраці з питань запобігання та протидії домашньому насильству та проведення спільних заходів щодо виявлення даних випадків, сімей, члени яких перебувають на обліку та вчиняють домашнє насильство, із застосовуванням до них заходів впливу згідно із законодавством. Також Ірина Миколаївна проінформувала про узагальнення пропозицій від суб'єктів взаємодії, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, та підготовку проекту розпорядження голови райдержадміністрації щодо затвердження Плану основних заходів з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі в Бахмутському районі на 2019 рік.

З інформацією про деякі питання адміністрування місцевих податків у 2019 році виступив Сергій Анатолійович Клюєв, заступник начальника Бахмутського управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Бахмутської об’єднаної податкової інспекції Головного управління ДФС у Донецькій області.