Вітаємо з професійним святом працівників Бахмутського відділу поліції!

3 липня, напередодні Дня Національної поліції України, в Бахмутському міському центрі культури та дозвілля імені Євгена Мартинова пройшли урочистості з нагоди державного свята.

В урочистостях узяв участь голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков, який привітав працівників Бахмутського відділу поліції з їх професійним святом, побажав всім міцного здоров’я, миру, добра, злагоди в родинному колі, професійних успіхів і вдачі.

Дмитро Олександрович висловив упевненість, що й надалі працівники поліції гідно стоятимуть на захисті конституційних прав і свобод наших громадян, зроблять все від них залежне задля забезпечення громадського правопорядку та спокою на вулицях міст і сіл Бахмутського району.

За сумлінну працю, високий професіоналізм і зразкове виконання службового обов’язку найкращим працівникам Бахмутського відділу поліції Дмитро Дресвянніков вручив Почесні грамоти.