Дитячі заклади оздоровлення та відпочинку Донецької області прийняли на оздоровлення дітей Бахмутського району
2 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, і 12 дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, направились до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Яструбок» (м. Святогірськ). Зміна триватиме 21 день: з 15.06. по 05.07.2019.
31 дитину, яка потребує особливої соціальної уваги та підтримки, було направлено до КП «Обласний дитячо-молодіжний санаторно - оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» (м. Святогірськ). Зміна триватиме 21 день: з 17.06. по 07.07.2019.
2 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, на оздоровлення направились до ПУ «Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Брусіно» (с. Брусівка, м. Лиман). Зміна триватиме з 22.06 по 12.07.2019.
На дітей чекають розважальні програми, майстер-класи та багато позитивних емоцій.
Бажаємо дітям веселого відпочинку, нових друзів, незабутніх вражень!