Бахмутське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області повідомляє ро підозру на захворювання АЧС

Дата: 25.06.2019 16:13

24 червня у приватному домогосподарстві на території  Зайцівської сільської ради Бахмутського району було виявлено труп загиблої свійської свині.

Від трупу тварини були відібрані проби патологічного матеріалу та проведені дослідження, що підтвердили захворюваність тварини на африканську чуму свиней.

Заходи щодо запобігання розповсюдження АЧС запропоновані у відповідності до вимог Інструкції щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней, затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.03.2017 №111 та зареєстрованої в Міністерстві юстиції України від 29.03.2017 № 432/30300.